bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Informacje o przedszkolu

INFORMACJE O PRZEDSZKOLU: 


Przedszkole Publiczne Nr 7 powstało w 1976 r.

Czynne od godziny 6.00 do 16.00.
W przedszkolu jest 5 grup: 3-, 4-, 5-, 6-, latki i grupa 5-6-latków,.
Rekrutacja odbywa się w marcu każdego roku.

Zatrudnionych jest 25 pracowników – 11 nauczycielek, 14 osób obsługi. Nauczycielki posiadają… wyższe wykształcenie pedagogiczne o kierunku „wychowanie przedszkolne i nauczanie zintegrowane”.

Dzieci mają… do dyspozycji duży ogród przedszkolny z bogatą… infrastrukturą…. Nasze Przedszkole mieści się w budynku jednokondygnacyjnym na dużym ogrodzonym terenie.

Przedszkole wyróżnia się estetycznym wnętrzem, funkcjonalnymi i kolorowymi salami zabaw. Do dyspozycji dzieci są… bogato wyposażone sale z łazienkami.

Wychowawcy prowadzą… zajęcia z dziećmi na wysokim poziomie, pracują…c metodami tradycyjnymi oraz nowatorskimi, mają…c do dyspozycji bogatą bazę pomocy dydaktycznych. Stymulujemy indywidualny rozwój każdego dziecka zgodnie z jego możliwościami.

Najważniejsza dla nas jest aktywność naszych wychowanków, rozwijanie mocnych stron każdego z nich, kształtowanie w dziecku szeroko pojętej samodzielności, która przejawia się nie tylko w samoobsłudze, ale i gotowości do podejmowania inicjatyw oraz umiejętności radzenia sobie z problemami.Opublikował: Marek Sikora
Publikacja dnia: 19.10.2010
Podpisał: Anna Piotrowska
Dokument z dnia: 24.09.2010
Dokument oglądany razy: 1 760